evoe tekstil

Evoe Group

Evoe Tekstil Gıda Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, 2017 yılında kurulmuş, uluslararası çok ortaklı bir grup şirketidir.

İlk işe Afrika kıtasından Nijerya, Sudan, Etiyopya, Burkina Faso ve Hindistan’dan susam ithalatı ile başlamıştır. Daha sonra İspanya, Hindistan, Çin ve Avustralya’ya zeytinyağı ihracatı ile büyümeye devam etmiştir. 2018 yılında 20 yıldan fazla tecrübeli bir Tekstil Firmasını bünyesine katarak ürün portföyünü çeşitlendirmiştir. Tekstil firmamız döşemelik ve mobilya sektörüne yönelik kumaş firmalarına Polipropilen (PP) ve Polyester (PES) hava tekstüreli (ATY) iplik üretmektedir.

Müşterilerine en iyi renk opsiyonunu sağlamak için, sadece Polipropilen iplikten oluşan 90’dan fazla renkten oluşan zengin bir renk kartelasına sahiptir. En az o kadar da Polyester iplik rengine sahiptir. Müşterilerimizin yeni renk taleplerini karşılamak için renk araştırma ve geliştirmesi yapabileceğimiz pilot tesisimiz de bulunmaktadır. Yakın gelecekte Tekstil Firmamızın hedefi Amerika, Avrupa ve Avustralya’ya ihracata başlamaktır.Mühendislik Firmamızın proje yönetimi, makine montajı, ve devreye alma konusunda çok deneyimli uzman kadrosu bulunmaktadır. Firmamız dünya çapında- yeni veya kullanılmış- Kimyasal, Plastik ve Tekstil makinaları, montajı, demontajı ve devreye alma konusunda sanayicilerimize destek olmaktadır.

İthalat/İhracat bölümümüz uluslararası markette güvenilirliği kazanmış ve müşterilerine en uygun ürünü, en uygun fiyat ve terminle sunmaktadır. Prensip olarak miktardan çok kalite odaklı çalışmaktayız. Bütün ürünlerimiz yerli ve uluslararası standart ve sertifikalarla sevk edilmektedir. Memnun ve vefalı müşterilerimiz ile gururla işimizi yapmaktayız.about image